Ankara nakliyatevden eve nakliyeAnkara küçük nakliye

Çayyolu Evden Eve Nakliyat


Çayyolu Evden Eve Nakliyat 


Çayyolu evden eve nakliyat işleminde firma olarak dünden aldığımız tecrübe ve birikimle bugüne kadar en kaliteli şekilde hizmet sunmayı başardık. Daima müşterilerimizi memnun eden bir tutumla hareket etmeyi amaçladık. Bu uğurda diğer hizmetlerimizde olduğu gibi Çayyolu evden eve nakliyat işleminde de belli aşamalar çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Çayyolu nakliyat hizmetinde ilk olarak taşınma tarihinden önce evinize gelen çalışanımız tarafından sizlere ücretsiz ekspertiz hizmet sunmaktayız. Hizmet kapsamında eşyalarınızı inceleyen arkadaşımız taşınmanın ne zaman olacağı, kaç elamanın çalışacağı vb genel bir bilgi verir. Sizlerin de onayıyla eşyalarınızı taşınma esnasında olası hasara karşı sigortalıyoruz.

Çayyolu nakliyat işleminde taşınma günü geldiğinde, çalışan personellerimiz evinize aracımızla erkenden gelir. İlk olarak elemanlarımız sökümü yapılacak tüm eşyalarınızı özenle söküp,  havalı naylonla ambalajlanır. Sonra diğer eşyalarınızın ambalajlaması ve paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalarınız varsa onlarda kolilenir ve aracımız içine taşınır. Böylece aracımız yeni evinize doğru hareket eder.

Çayyolu nakliyat firmaları arasında büyük bir fark yaratan firmamız sunduğu hizmetlerden ötürü; müşterilerin güveni kazanmıştır. Çayyolu nakliyat firmaları arasında yükselerek öncü bir firma konuma ulaşmıştır. Böyle bir konuma ulaşmamızın siz kıymetli müşterilerimiz sayesinde olduğunu ve adından övgüyle söz ettiren tek firma olduğumuz için, sunduğumuz kaliteli hizmetlerden dolayı mutluyuz.

Çayyolu evden eve nakliyat ücretleri konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize en cazip fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Çayyolu evden eve nakliyat ücretleri konusunda çok ucuz bir ücretle nakliyat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz ama kaliteli hizmet noktasında aynı şeyi bekleyemezsiniz. Ucuz iş gücüyle eşyalarınızı bir kenara fırlatmayan bir firmayla taşınma işleminizi yapmak daha mantıklıdır. Hem sağlıklı, pratik hem de hızlı bir hizmet veren firmamızın nakliyat ücretleri konusunda da detaylı bir bilgi almak için; web sitemiz üzerinden veya doğrudan bizleri arayabilirsiniz. Sizler bizleri arayın bizlerde sizlere yardımcı olalım. Çünkü müşterilerimize yardımcı olmak bizim için büyük bir mutluluktur.

Çayyolu evden eve nakliyat hizmetini 2000’den bu yana en güvenilir şekilde müşterilerimize sağlamaktayız. Sağladığımız hizmet kalitesinde müşterilerimizi memnun etme profilini her geçen gün arttırdığımıza inanıyoruz. Firmamız ilke ve prensiplerinden asla taviz vermeden sunduğu hizmetlerle müşterilerimiz övgüyle adından söz ettirmiştir.